Get Adobe Flash player

Programma concert

PROGRAMMA REMIX KORENFESTIVAL 18 maart 2018

 

Naam koor

Woonplaats

Inzingen

Tijdstip verzamelen

Tijdstip optreden

1. A capella koor               Eigenwijz

Julianadorp

09:50 – 10:05

10:15 uur

10:25 – 10.45

2. Chante Encore

Heemskerk

10:15 – 10: 30

10:40 uur

10:50 – 11.10

3. Popkoor Inspiratie

Zaandam

10:40 – 10:55

11:05 uur

11.15 – 11.35

4. Amsterdams Gouwe    Ouwe Koor

Amsterdam

11:05 - 11:20

11:30 uur

11:40 – 12:00

5. Out Cider Iers

Wormerveer

11:30 - 11:45

11:55 uur

12.05 – 12.25

6. Popart

De Rijp

11:55 – 12:10

12:20 uur

12.30 – 12:50

7. Popkoor Popcorn

Heerhugowaard

12:20 – 12: 35

12:45 uur

12:55 – 13.15

       8. For Everyone

Zaandam

12: 45 – 13:00

13:10 uur

13.20 – 13.40

9. Popkoor Nenoni

Vaassen

13:10 – 13: 25

13:35 uur

13.45 – 14.05

10. Vocal Touch

Beverwijk

13:35 - 13:50

14:00 uur

14.10 – 14.30

11. Young forever

Grootebroek

14:00 – 14:15

14:25 uur

14.35 – 14:55

12. Rockkoor Let's Rock

Purmerend

14:25 – 14:40

14:50 uur

15.00 – 15:20

13. Close2u

Heemskerk

14:50 – 15:05

15:15 uur

15.25 – 15:45

14. OtherWise

Wognum

15:15 – 15:30

15:40 uur

15:50 – 16:10

15. Sweet things

Alkmaar

15:40 – 15:55

16:05 uur

16.15 – 16.35

16. Girls and Company

Alkmaar

16:05 – 16:20

16:30 uur

16.40 – 17.00

17. Puur

Benningbroek

16:30 – 16:45

16:55 uur

17.05 – 17.25

18: Cheezzz

Alkmaar

16:55 – 17:10

17:20 uur

17.30 – 17:50

19. ReMix

De Rijp

17:20- 17:35

17: 45 uur

17:55 - 18:15

  

programma festival De Stek 9 april 2017

             Programma overzicht van festival:

  De Stek volkoren 2017

                   Eerste set:

                          Tijd:

                          13:00h – 13:20 Wilde Haver

                           13:25h – 13:45 Otherwise

                          13:50h – 14:10 The Hugo Singers

                          14:15h – 14:35 Join’s Meeting

                          14:40h – 15:00 Sjappetouwtjes

                          15:05h – 15:25 Up Tight

                           Tweede set:

                           Tijd:

                          15:30h – 15:50 Wilde Haver

                          15:55h – 16:15 Otherwise

                          16:20h – 16:40 The Hugo Singers

                          16:45h – 17:05 Join’s Meeting

                          17:10h – 17:30 Sjappetouwtjes

                   17:35h – 17:55 Up Tight                            

Om 13.30 uur tot 13.55 uur:        Pop 4 You

Om 14.05 uur tot 14.30 uur:        Stemband

Om 14.40 uur tot 15.05 uur:        Kogge Klassiek

Om 15.15 uur tot 15.40 uur:        Sentimental Journey

Om 15.50 uur tot 16.15 uur:        Hugo Singers

Om 16.25 uur tot 16.50 uur:        Kommerkoor

Om 17.00 uur tot 17.25 uur:        Men at Work